• English
 • Polski

 • logo2

  UNIKALNY CHARAKTER


  Unikalny charakter bombkom nadają nasze utalentowane dekoratorki i dekoratorzy i bez wątpienia, to dzięki ich ciężkiej pracy firma Dagmara dostrzegana jest na arenie międzynarodowej jako uzdolniony twórca świątecznych trendów dekoracyjnych.

  To właśnie niekrępowana wyobraźnia i poczucie piękna pozwala oferować nam bogate Kolekcje Ozdób Choinkowych , które każdego roku odsłaniają wyszukane i szlachetne piękno szklanych bombek dekorowanych.

  Nasze bombki dekorowane są w tradycyjny, ale również niekonwencjonalny sposób przekraczając bariery i kanony w sztuce dekoracji. Rokrocznie opracowywane są nowe wzory bombek innych szklanych kształtów, które odpowiadają zmieniającym się trendom, gdzie uwaga zwrócona jest nie tylko na kolorystykę, ale również na fakturę, kształty i inne elementy dekoracyjne, dzięki czemu finalny ornament był wyjątkowy i w harmonii pasował do jednej z aktualnie panującej koncepcji np. wystroju naszych domów.

  Bombki z firmy DAGMARA licznie są wyróżniane w trakcie prestiżowego pokazu Trend Show podczas największych branżowych targów Christmasworld, które rokrocznie odbywają się końcem stycznia we Frankfurcie nad Menem.

  W dzisiejszym świecie opartym na masowej konsumpcji niezwykle cenne są unikalne dekoracje, a niewątpliwie nasze ręcznie dekorowane bombki takie właśnie są. Unikalne i trendowe wzornictwo w naszej firmie to podstawa Świątecznych Kolekcji Dagmara.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowym wzornictwem.

  finde

  7

  TRENDY W MINIONYM SEZONIE


  W sezonie Boże Narodzenie 2016 coraz bardziej zauważalna była tendencja do kreacji modernistycznego wyglądu ozdób poprzez wykonanie ozdób w niecodziennych kształtach, z użyciem wyszukanych materiałów, a tradycyjna kolorystyka np. złota miesza się z mocnymi kolorami np. z turkusem.

  x01 SL

  Mikst innowacji i tradycji odsłania widowiskowe  nowinki

  x02 BT1

  Przepych i wrażliwość prowadzą do stworzenia niezwykle wyszukanych ornamentów

  x03 QH

  Prostota połączona z materiałami najwyższej jakości oraz surową precyzją wykonania daje efekt zniewalającej szaty

  x04 PP

  Niekonwencjonalna gra z niespętaną wyobraźnia skupioną na radosnym podejściu stwarza niesamowicie wesołe niespodzianki