• English
 • Polski

 • logo2      

  Producent ozdób choinkowych najwyższej jakości

  Firma Dagmara jako wiodący producent szerokiego wachlarzu wyjątkowych ozdób choinkowych jest otwarta na wszelkie ciekawe i wymagające możliwości współpracy w zakresie wykonania i ręcznej dekoracji szklanych ozdób, zwłaszcza z Klientami którzy są w stanie docenić kunszt precyzyjnej pracy o charakterze rękodzieła artystycznego.

  W oparciu o aktualne trendy dekoracyjne oraz konsumpcyjne rokrocznie skrzętnie opracowujemy nową kolekcję wzorów bombek, a ofertę wzbogacamy wprowadzając na rynek wiele nietuzinkowych nowości. Bogate i unikalne wzornictwo jest doskonałą bazą do stworzenia indywidualnych kolekcji świątecznych naszych Klientów, zarówno z kraju jak i z zagranicy.

  W naszej kompleksowej ofercie znaleźć można szklane, dekorowane ozdoby choinkowe każdego typu od A do Z, w tym klasyczne, „ręcznie” dmuchane szklane kształty oraz świąteczne i tematyczne kształty formowe.

  Finalny produkt jaki oferujemy, czyli elegancko zapakowane ozdoby choinkowe, poprzedzony jest rzetelną kontrolą jakości. Dzięki temu nasze bombki mają niepodważalny ekskluzywny charakter, co w połączeniu z wyszukanym wzornictwem jest gwarancją sukcesu w sprzedaży.

  Wysokie umiejętności wytwórcze i bogate doświadczenie zdobyte w przeszło 30-letniej produkcji pozwala nam zaoferować pełną ofertę szklanych ozdób choinkowych oraz znaczący współudział w tworzeniu nowych kolekcji naszych klientów.

  W pełni skoncentrowani na Kliencie

  Każdego roku nową kolekcję ozdób choinkowych prezentujemy na targach Christmasworld we Frankfurcie nad Menem. W trakcie największych branżowych świątecznych targów dekoracyjnych pozyskujemy nowych klientów, a przede wszystkim podtrzymujemy współpracę z licznymi klientami z całego świata.

  Mając na uwadze, iż proces ręcznej produkcji naszych ozdób jest bardzo czasochłonny dążymy do sfinalizowania kolekcji i zamówień w pierwszych miesiącach roku, zwłaszcza w przypadku zamówień eksportowych. Dzięki temu możemy efektywnie organizować pracę w naszej firmie, gdzie szczyt produkcyjny przypada na letnie miesiące.

  Jesteśmy w pełni otwarci na maksymalne spełnienie oczekiwań naszych klientów zarówno pod względem indywidualnego wykonania wzorów bombek, jak również późniejszego ich adekwatnego spakowania. Opracowując nowe wzory dokładnie podążamy za wskazówkami w zakresie wskazanej kolorystyki, tudzież narzuconego stylu, a w razie potrzeby nasze kreatywne dekoratorki i dekoratorzy podejmują się zadania stworzenia indywidualnej linii zdobniczej.

  Z naszymi Klientami pozostajemy w stałym kontakcie i mimo, iż czasem proces tworzenia nowych wzorów jest czasochłonny, to dzięki błyskawicznej komunikacji na bieżąco przedstawiamy postępy prac i z dnia na dzień dopracowujemy daną kolekcję.

  Takim podejściem budujemy trwałe relacje, które najczęściej z roku na rok pogłębiamy, a z najstarszymi Kontrahentami współpracujemy nieprzerwanie nawet od 20 lat!

  Zdywersyfikowani odbiorcy z całego Świata

  Naszymi klientami z kraju jak i z zagranicy są głównie markowe sieci sklepów, prestiżowe domy handlowe, salony wyposażenia wnętrz, a nawet muzea czy indywidualne sklepy i przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż sezonową.

  Przez lata ważna rolę na rynku polskim odgrywają sieci supermarketów oraz sklepów DIY, a w ostatnich latach coraz częściej współpracujemy z hurtowniami artykułów dekoracyjnych i florystycznych.

  Pomimo szerokiego portfolio klientów dbamy o to aby do naszych klientów trafiały bombki o zróżnicowanym wzornictwie. Jet możliwe m.in. dzięki przeszło 12-tysięcznej bazie wzorów, które możemy modyfikować jakkolwiek umiejętnie dopasowując do konkretnych kolekcji.

  Obecnie eksportujemy nasze bombki na 5 kontynentów, gdzie poza silnymi rynkami zachodnio-europejskimi z wiodącymi krajami jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja czy Włochy oraz USA coraz większe wzrosty sprzedaży odnotowujemy w przypadku eksportu do Danii, Australii czy Kanady.
  Nasze bombki trafiają również do krajów, gdzie tradycja bożonarodzeniowa jest czymś raczej egzotycznym, a przykładami takich rynków są Chile, Kolumbia, Singapur, Japonia czy nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie.

  Doświadczeni i docenieni

  Jesteśmy doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami, dla których wykonujemy nowe prototypy bombek na podstawie tematycznych wskazówek, bądź autorskich projektów graficznych. Dzięki wysokim umiejętnościom naszych dekoratorek i dekoratorów rokrocznie bierzemy udział w przygotowaniu ekskluzywnych linii świątecznych, gdzie w mniej lub bardziej widoczny sposób wykorzystane jest wzornictwo bombek Dagmary.

  Rokrocznie wzory specjalnie opracowane przez nasz zespół designerski wyróżniane są w trakcie prestiżowego pokazu Trend Show w trakcie targów Christmasworld przez co śmiało możemy stwierdzić, iż firma Dagmara bierze aktywny udział w kreowaniu światowych trendów dekoracyjnych. Bardzo często uwagę właśnie na te wzory zwracają nasi prestiżowi klienci, którzy następnie uwzględniają je w swoich kolekcjach, a nasze bombki trafiają do wyszukanych sklepów na najdroższych ulicach na świecie jak np. 5 Aleja w Nowym Jorku.

  Stale dążymy do doskonalenia się i właśnie wysokie umiejętności w tworzeniu najwyższej jakości ozdób przynoszą nam wymierne korzyści. Pomimo nagród i wyróżnień największą satysfakcją są dla nas rokrocznie powracający Klienci, z którymi kontynuujemy współpracę. Właśnie przez lata zdobyte doświadczenie w stałym rozwijaniu współpracy jest dla nas największym sukcesem.

  Sprzedaż pod szyldem Dagmara

  Działając w ramach promocji marki Dagmara chcąc dotrzeć do jak największej rzeszy potencjalnych klientów firma od kilku lat w okresie bożonarodzeniowym z powodzeniem prowadzi sprzedaż ozdób choinkowych formie stoisk handlowych zlokalizowanych w największych centrach handlowych w Polsce.

  Promocja firmy działającej sezonowo nie jest łatwa, ale z przyjemnością obserwujemy powracających z roku na rok klientów, którzy z wielkim przywiązaniem kolekcjonują nasze unikalne bombki. Dzięki takiej formie sprzedaży bombki z Dagmary są nie tylko coraz częściej rozpoznawalne, ale również z roku na rok przeprowadzamy możliwie najlepsze badanie rynku bezpośrednio poznając preferencje klientów i na tej podstawie skutecznie opracowujemy produkty na kolejne sezony.

  Oryginalne, wysokiej jakości bombki choinkowe i inne ozdoby oferowane na stoiskach pod szyldem Dagmara spotykają się z dużym zadowoleniem klientów odwiedzających dane Centrum Handlowe. Przy tego rodzaju działalności chętnie dodatkowo uczestniczymy w akcjach promocyjnych popularyzujących dane CH.

  Zachęcamy potencjalnych kontrahentów do nawiązania z nami współpracy i kontaktu.

  Innowacyjność i otwartość – współpraca specjalna

  Współpraca dziś i jutro – celem firmy jest prowadzenie obustronnie owocnych i długotrwałych relacji biznesowych z naszymi klientami i dlatego stale dążymy do rozwijania naszego wzornictwa oraz możliwości wytwórczych.

  Nie boimy się wyzwań i łamiemy bariery tworząc coraz to bardziej unikalne kolekcje ozdób, do produkcji których zdarza się nam stosować innowacyjne techniki produkcji jak np. w przypadku spektakularnej kolekcji ornamentów zdobionych 24-karatową złotą farbą.

  Ponadto, realizujemy zamówienia specjalne na spersonalizowane ozdoby z logotypem klienta bądź konkretnym motywem graficznym, czy choćby z życzeniami. Co więcej, niejednokrotnie opracowujemy indywidualne linie ozdób, dla których na życzenie klienta jesteśmy w stanie opracować adekwatne opakowania z spersonalizowaną grafiką.

  Stale dążymy do optymalizacji funkcjonowania naszej firmy. Przez ostatnie kilka lat wprowadziliśmy wiele rozwiązań dzięki czemu produkcja w naszej manufakturze dalej prowadzona jest tradycyjnymi metodami rękodzielniczymi, aczkolwiek poszczególne jej etapy są zorganizowane w możliwie usystematyzowany, efektywny sposób.