• English
 • Polski


 • 2017-11-27 – Sprzedaż detaliczna pod szyldem DAGMARA

  Zapraszamy do magicznego świata unikalnych ozdób choinkowych na naszych firmowych stoiskach świątecznych, gdzie można zakupić wyjątkowe perełki rękodzielniczej sztuki dekoracji. Nasze bombki znajdziecie:
  Kraków: Galeria Bonarka, Galeria Bronowicka i CH Zakopianka
  Rzeszów: Galeria Rzeszowska i Galeria Millenium
  Krosno: Galeria Vivo
  Jasło: Sklep Firmowy ul. Wyspiańskiego 22
  Sprzedaż wyspowa

   

  Dagmara na Christmasworld 2016

  Firma Dagmara po raz piętnasty zaprezentowała spektakularne kolekcje ozdób na największych branżowych targach Christmasworld. Intrygujące nowości wśród nietypowych szklanych kształtów wydmuchiwanych zarówno ręcznie jak również z formy spotkały się z dużym zainteresowaniem, co zmotywowało Firmę do opracowania nowatorskiej linii produktów., które wzbogaciły ofertę Dagmara w sezonie świątecznym 2016.

  Dagmara Christmasworld 2016

  2016-01-25 – Dagmara na Christmasworld 2016

  Już wkrótce na przełomie stycznia i lutego firma Dagmara kolejny raz zaprezentuje najnowsze i najpiękniejsze wzory ozdób choinkowych na największych branżowych targach Christmasworld, które odbędą się we Frankfurcie nad Menem.

  Wszystkich zainteresowanych unikalnym i trendowym wzornictwem oraz nawiązaniem współpracy serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D89 w Hali 11.0 i opracowania wyjątkowej kolekcji ozdób choinkowych. Na targach zaprezentujemy wzory opracowane w oparciu o tematy i motywy na trendy xmas 2016.

  AKT 3

   

  2015-10-28 – Nowa strona firmy

  Nareszcie uruchamiamy nowoczesną i funkcjonalną stronę firmową i zapraszamy do magicznego świata ozdób choinkowych z firmy Dagmara.

  Stara, choć urokliwa strona odchodzi do lamusa, ale nadal dostępna jest pod adresem: www.dagmara.old.pl

  Akt-Nowa-WWW2 x1

  2015-09-15 – Nowa Kolekcja Ozdób z 24-karatową złotą farbą – Obrazek Logo

  Nowa ekskluzywna i wysoce efektowna kolekcja linia szklanych ozdób choinkowych dekorowanych 24-kartową złotą farbą

  Kolekca 24-karatowe złoto

  2015-02-07 – Christmasworld 2015

  Za nami 5 pracowitych dni we Franfukrcie. Jak co roku nasze najnowsze kolekcje ozdób choinkowych spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających – dziękujemy wszystkim za uznanie kunsztu naszego zdobnictwa i za liczne spotkania w miłej atmosferze. Akt2015-02-ChristmasworldThanksPL
  Kilka zdjęć z naszego uczestnictwa również na naszym profilu facebook