• English
 • Polski
 • logo2

  Zanim nasza bombka zawiśnie na choince...

  …. czeka ja długa droga, gdzie w trakcie całego procesu tworzenia przechodzi kolejno z rąk do rąk otoczona ciepłem i przywiązaniem do piękna, dzięki czemu nasze kolekcje ozdób choinkowych cechuje niespotykana unikalność i piękno.

  Produkcja tradycyjnych szklanych bombek choinkowych to wymagający i czasochłonny proces, który opiera się na precyzyjnej i delikatnej rękodzielniczej pracy od A do Z.

  Na każdym etapie wytworzenia kruchego kształtu do jego finalnej dekoracji i zapakowania wymagana jest dbałość, aby obrabiana forma szklana przemieniła się np.w elegancką błyskotkę czy wdzięczną dekorację, która przyniesie dodatkową radość w magicznym czasie Świąt Bożego narodzenia.

  W naszej firmie polegamy na tradycyjnej sztuce zdobienia bombek choinkowych, kultywowanej w Polsce od kilkudziesięcioleci. Nie mniej jednak rokrocznie wnikliwie dopasowujemy nasze kolekcje do panujących trendów dekoracyjnych, które również samodzielnie kreujemy, a nasze wzornictwo budzi uznanie i podziw najbardziej wymagających znawców sztuki na całym Świecie.