Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PERSONALIZOWANA BOMBKA Z LOGO – oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta

2023-09-19
PERSONALIZOWANA BOMBKA Z LOGO – oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta

Special for You…

Polska Manufaktura DAGMARA to ponad 40 lat miłości do rękodzieła. Miliony rocznie, ręcznie wyprodukowanych szklanych ozdób choinkowych. Mnóstwo wyjątkowych pomysłów i wzorów. Tworzymy z miłości do piękna i jakości. Właśnie taki produkt chcemy zaproponować naszym klientom. Piękny, najwyższej jakości i co najważniejsze – spersonalizowany.

Idealne dopasowanie.

Proces tworzenia bombki z logo obejmuje kilka etapów, podczas których nasz zespół ściśle współpracuje z klientem. Przede wszystkim liczą się Twoje oczekiwania. Umożliwiamy wszelkie modyfikacje według Państwa wytycznych. Proponujemy szeroki wachlarz barw oraz materiałów. Podczas tworzenia projektu staramy się jak najlepiej poznać Twój styl oraz oczekiwania.

Dlaczego warto kupić bombkę z logo dla swoich pracowników oraz kontrahentów?

Bombki z logo nie bez powodu stały się jednym z najpopularniejszych gadżetów na święta w ostatnim czasie. Drobny podarunek dla swoich pracowników w postaci ręcznie robionej ozdoby z logo firmy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zapewne pomoże w integracji całego zespołu w wyjątkowym świątecznym czasie oraz wywoła pozytywny odbiór. Miły gest w postaci paczki świątecznej, która zawiera bombki z nadrukiem, przyczyni się również do podtrzymywania dobrych relacji.

Czy paczki świąteczne, które zawierają bombki z logo będą dobrym pomysłemł? JAK NAJBARDZIEJ!

Bombki z nadrukiem w formie podarunku świadczy o profesjonalnym podejściu do budowania relacji biznesowych. Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia wyjątkowy czas, w którym nie możemy także zapomnieć o naszych klientach. Dodanie szklanej bombki z logo do paczki świątecznej lub usługi sprawi, że klient poczuje się otoczony fachową opieką i pozostanie z nami na dłużej. Przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym możemy uzyskać rewelacyjne rezultaty marketingowe. Bombki z nadrukiem to nienachalna reklama marki, która w pozytywny sposób może zapisać się w świadomości odbiorców. Możemy zapewnić, iż niebanalna szklana ozdoba choinkowa z logo firmy zajmie dumne miejsce na świątecznym drzewku Państwa klienta. Bombka z logo jest niejako mobilnym nośnikiem reklamy, która pomoże zaistnieć na tle konkurencji. Ludzie chętniej wybierają marki, z którymi kojarzą dobrą współpracę lub te które wyróżniają się na tle innych marek. Być może zyskasz nowego ciekawego odbiorcę, którego zaskoczy innowacyjny prezent. Uśmiech na twarzach klientów to sukces we wzajemnych relacjach. Co więcej, wybierając nasze ręcznie robione ozdoby mają Państwo pewność pełnego profesjonalizmu oraz sprawnej realizacji zamówienia. A jeśli w holu twojej firmy brakuje pomysłu na świąteczną dekorację zaskocz swoich pracowników oraz klientów choinką pełną wyjątkowych, spersonalizowanych ozdób z logo. Pamiętaj, że nasze możliwości są szerokie i możemy dostosować się do Twoich potrzeb. Nasz zespół pomoże wkomponować Państwa pomysły w tegoroczne trendy oraz zadba o wymarzoną kolorystykę świątecznej dekoracji.

U nas zawsze znajdziesz pomysł na prezent.

Drzewko Bożonarodzeniowe może stać się albumem wspomnień, jeśli umieścimy w jego przestrzeni wyjątkowe ozdoby z datą ważnego wydarzenia lub ilustracją przypominającą o szczególnej chwili. Dlatego naszym zdaniem personalizowana ozdoba choinkowa jest nietuzinkowym rozwiązaniem. Być może w firmie zbliża się ważne wydarzenie, które chcielibyście Państwo uczcić w wyjątkowy sposób? Szklana ręcznie robiona ozdoba choinkowa z logo będzie przypominać o szczególnej dacie każdego roku, kiedy zawiśnie na Bożonarodzeniowym drzewku. Kiedy wraz z rodziną zasiądziemy do wigilijnego stołu i przyglądając się choince będziemy mogli zatracić się w magii wspomnień. Bombka z logo to zdecydowanie efektowny, a zarazem efektywny gadżet na najbliższe święta.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023

Polecane

pixel