Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bombki bożonarodzeniowe ręcznie robione

( ilość produktów: 161 )

Bombki choinkowe szklane

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym staramy się być tu i teraz, celebrując chwile spędzane w gronie najbliższych, w otoczeniu klimatycznych dekoracji, ułatwiających budowanie wyjątkowej atmosfery. Wierzymy, że ręcznie robione bombki bożonarodzeniowe są kwintesencją świątecznych ozdób. Eleganckie i niepowtarzalne - dokładnie takie, jak każde Święta.

Tradycyjne bombki bożonarodzeniowe

Jesteśmy przekonani, że świąteczne dekoracje powinny subtelnie podkreślać charakter Bożego Narodzenia oraz harmonijnie wpisywać się we wnętrza naszych domów, ciesząc oko mieszkańców i naszych gości. Ręcznie robione bombki choinkowe to tradycyjna ozdoba, której zdecydowanie nie powinno zabraknąć na świątecznej choince czy w nowoczesnym stroiku. Ich uniwersalność i ponadczasowość pozwala na wykreowanie stylowych dekoracji w wielu różnych odsłonach.

W zależności od rodzaju i sposobu wykończenia szklanych bombek, możemy uzyskać zarówno efekt stonowanej elegancji, z akcentem położonym na konkretny kolor i wzór, bądź efekt multikolorowej dekoracji, w której każda bombka to kolejna świąteczna historia.

Niepowtarzalność ręcznie robionych bombek

Ręcznie robione bombki szklane to gwarancja oryginalności i niepowtarzalności. Nie ma przecież dwóch takich samych bombek ze szkła! Każda bombka jest u nas wytwarzana ręcznie: od dmuchania w szklaną rurkę, pozwalającego nadać bombce pożądany kształt i wielkość, przez srebrzenie i lakierowanie, po malowanie i dekorowanie. Każdy etap rządzi się swoimi prawami, a nasi doświadczeni współpracownicy dokładają wszelkich starań, by finalny produkt spełniał najwyższe standardy jakościowe i wizualne.

Bombki bożonarodzeniowe ręcznie robione to ogromna odpowiedzialność, którą z prawdziwą przyjemnością i pełnym zaangażowaniem - bierzemy w swoje ręce. Pracujemy na pełnych obrotach przez cały rok, by Święta Bożego Narodzenia w Państwa domach mogły być udekorowane w wyjątkowy sposób, absolutnie niepowtarzalny i bezdyskusyjnie zachwycający, dokładnie taki, o jakim marzycie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Idealne bombki już na Was czekają.

pixel