Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bombki wielkanocne i szklane jajka

( ilość produktów: 55 )

Bombki wielkanocne i szklane jajka

Wielkanoc to szczególny czas w roku, w którym celebrujemy zmartwychwstanie Jezusa, cieszymy się budzącą się do życia przyrodą i doceniamy możliwość spędzania czasu z najbliższymi. Wyjątkową, świąteczną atmosferę budujemy w oparciu o klimatyczne dekoracje, które harmonijnie wpisują się w ten pełen zadumy, oczekiwania i radości czas. Bombki wielkanocne i szklane jajka są kwintesencją świątecznych ozdób. 

Niepowtarzalne i eleganckie - jajka i bombki na Wielkanoc

Wierzymy, że najpiękniejsze dekoracje świąteczne to te, które subtelnie podkreślają charakter Wielkanocy i nawiązują do jej najważniejszych symboli. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć szklanych jajek oraz szklanych bombek w kształcie zajączków i kurczątek. Te niezwykle delikatne ozdoby wykonujemy dla Państwa ręcznie, od początku do końca, czuwając nad każdym etapem ich powstawania i dbając o każdy detal szklanych dekoracji.

W naszej ofercie znajdują się ręcznie malowane jajka szklane, które doskonale wpisują się w wielkanocne dekoracje i wnętrza naszych mieszkań i domów - bez względu na ich styl czy kolorystykę. Mogą Państwo sięgnąć po delikatne, białe lub jasne ozdoby lub wybrać te w zdecydowanych kolorach i wzorach. Ogromną popularnością cieszą się jajka inspirowane naturą, zamykające w swoich szklanych wnętrzach jej elementy - piórka, patyczki, mech... 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Idealne szklane jajka i wielkanocne bombki już na Was czekają.

pixel